Вітаємо на сайті Грицівського ліцеюНеділя, 19.01.2020, 07:54:59

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна | Основні завдання бібліотеки | Реєстрація | Вхід
МЕНЮ САЙТУ

НАШІ КООРДИНАТИ
 Грицівський ліцей
 вул. Центральна,52
 смт. Гриців
 Шепетівський район
 Хмельницька область
 Індекс: 30455

 тел:     (03840)3-42-46

 e-mail: grytsiv_school@ukr.net

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
 • МОН України
 • ХОІППО
 • Районний відділ освіти
 • Обласні олімпіади
 • ВРЦОЯО
 • Ми у Щоденнику
 • Партнерство в навчанні

 • Сайт Педагогічна преса Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

  НАШЕ ОПИТУВАННЯ
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 171

  СТАТИСТИКА

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ФОРМА ВХОДУ

   БІБЛІОТЕКА Ліцею РЕАЛІЗУЄ ТАКІ ЗАВДАННЯ:

   

  • Якнайповніше сприяти реалізації державної політики в галузі освіти.

  Інформаційне забезпечення освітнього процесу.

  • Виховання інформаційної культури учнів, постійного їх прагнення до пошуку інформації, свідомого,  осмисленого добору інформаційних джерел, формування навичок систематизації та особистісної оцінки інформації.

  Формувати вміння користуватися бібліотекою, її послугами, книгою, її довідковим апаратом; розвивати творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси учнів, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм.

  • Сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов'язку, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку.

  • Виховання  вдумливого, грамотного читача з високим рівнем бібліографічної культури.

  Всебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів, озброєння їх знаннями сутності сучасних освітніх та виховних технологій; педагогізація батьківської громадськості шляхом популяризації педагогічної літератури та надання інформації про неї.

       Виховувати  бережливе  ставлення  до    підручників,  проводити разом  з педагогами  роз’яснювальну  роботу  серед  учнів  та  батьків  про  їх  збереження, приймати  участь  у  щорічному Всеукраїнському місячнику бібліотек.

  • Створення комфортного бібліотечного середовища; реформування бібліотеки в таку, яка б включала як традиційні, так і сучасні носії інформації, мультимедійні технології тощо.

  ФУНКЦІЇ  БІБЛІОТЕКИ ЛІЦЄЮ

  Освітня:

  Озброєння здобувачів освіти методами пізнання й аналізу теоретичних положень основ наук, навичками систематичної роботи з джерелами інформації.

  ♦ Формування в бібліотеці ліцею фонду літератури за основними галузями знань, який би якнайповніше задовольняв освітні потреби і запити учнів, забезпечував можливість їхньої ефективної індивідуальної освітньої та групової діяльності.

  ♦ Співпраця  бібліотекаря  ліцею з педагогічним колективом.

  ♦ Долучення  бібліотеки  до розв'язання ліцеєм прямих функцій навчання.

  Соціальна:

  ♦ Допомогти учню у формуванні ціннісно-світоглядної орієнтації в час глибоких змін, що відбуваються в суспільстві; психологічної стійкості; уміння жити в гармонії з суспільством, природою, самим собою.

  Інтелектуальна:

  ♦ Формування інтелектуального потенціалу, творчої, гуманістично-орієнтованої особистості, здатної реалізувати свої природні здібності й талант, вибудувати перспективу свого інтелектуального життя.

  Самоосвітня:

  ♦ Сприяти пізнавальній діяльності - цілеспрямованій, систематичній, керованій самим учнем роботі, необхідної для вдосконалення його освітнього та інтелектуального рівня; стимулювати цей процес; надавати консультації щодо організації самоосвітньої діяльності.

  ♦ Якнайповніше забезпечити потреби здобувачів освіти в літературі, яка задовольняє їх пізнавальні інтереси.

  Культурологічна:

  ♦ Поглиблення знань читачів з історії культури, культурного розвитку українського народу, нації, людства; виробляти вміння розуміти історію та культуру, традиції та цінності свого народу.

  Виховна:

  ♦ Патріотичне виховання, формування високого рівня правової культури та законослухняності учнівської молоді, прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів.

  ♦ Моральне виховання, що передбачає прищеплення й розвиток моральних почуттів, наслідування кращих моральних зразків своєї родини, українського народу, загальнолюдських моральних цінностей.

  ♦ Трудове виховання, метою якого є формування творчої, працелюбної особистості, умілого господаря.

  ♦ Екологічне виховання, що передбачає формування високого рівня екологічної культури особистості, яка усвідомлює себе частиною природи і наділена почуттям відповідальності за неї  як  за національне багатство.

  ♦ Фізичне виховання, метою якого є утвердження здорового способу життя, повноцінного фізичного розвитку особистості.

  Інформаційна:

  ♦ Повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу; повноцінне методичне забезпечення навчально-виховного процесу; інформування батьківської громадськості; систематичне ознайомлення читачів з традиційними і нетрадиційними носіями Інформації; вивчення інформаційних потреб та запитів учнів, їх повноцінне задоволення, інформаційний сервіс бібліотеки ліцею.

  ПОШУК ПО САЙТУ

  КАЛЕНДАР
  «  Січень 2020  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
    12345
  6789101112
  13141516171819
  20212223242526
  2728293031

  ПОГОДА

  ВИЗНАЧНІ ДАТИ
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  РАДІО КУТОЧОК  Copyright Грицівський ліцей © 2020
  Конструктор сайтів - uCoz