Вітаємо на сайті Грицівської ЗОШ Неділя, 22.10.2017, 23:59:44

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
МЕНЮ САЙТУ

КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Мої статті [160]
Бібліотека [20]

МІНІ - ЧАТ

НАШІ КООРДИНАТИ
30455 Хмельницька область Шепетівський район смт.Гриців вул.Центральна,52 тел.(03840)3-42-46 e-mail:grytsiv_school@ukr.net

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
  • МОН України
  • ХОІППО
  • Районний відділ освіти
  • Обласні олімпіади
  • ВРЦОЯО
  • Ми у Щоденнику
  • Партнерство в навчанні
  • Сайт Педагогічна преса Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

    НАШЕ ОПИТУВАННЯ
    Оцініть наш сайт
    Всього відповідей: 133

    СТАТИСТИКА

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    ФОРМА ВХОДУ

    Головна » Статті » Мої статті

    Вітаємо переможців!

    Закінчився ІІ етап Всеукраїнських предметних  олімпіад. 

    Вітаємо наших переможців:

    1. Дзьобань Микола  (7 клас) - математика;

    2. Антонюк Ліза (10 клас) – українська мова та література;

    3. Павлюк Христина (11 клас) – українська мова, англійська мова, російська мова;

    4. Шидій Анжела (11 клас) – інформаційні технології;

    5. Дубина Вероніка (10 клас) -історія;

    6. Літвінчук Богдана (8 клас) - історія;

    7. Літнарович Вікторія (9 клас) - англійська мова;

    8. Ганаба Марія (8 клас) - англійська мова, біологія;

    9. Макуха Вероніка (10клас) - правознавство;

    10. Шагурова Анна  (11 клас) - економіка;

    12. Жвалюк Діана (10 клас) - економіка;

    А також призерів (ІІ місце):

    1. Верхогляд Наталія – біологія;
    2. Ганаба Марія – географія;
    3. Дубина Вероніка – англійська мова;
    4. Кирилюк Микола – фізика;
    5. Шидій Анжела – астрономія;
    6. Яцюк Анастасія – трудове навчання;
    7. Косіюк Ольга – хімія;
    8. Павлюк Христина – хімія;
    9. Кондратюк Ольга – хімія.

    ІІІ місце

    1. Літвінчук Богдана – математика, українська мова та література, хімія;
    2. Кирилюк Микола – хімія, трудове навчання;
    3. Цапліна Вероніка – українська мова та література;
    4. Матющенкова Юлія – російська мова та література;
    5. Плахтій Денис – фізика;

    Також відзначились наші школярі перемогами у  І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

    1.Павлюк Христина – англійська мова – І місце, керівник Духович Г.П.; 

    2.Шидій Анжела – українська література – І місце, керівник Козійчук Н.М.;

    3. Дубина Вероніка – історичне краєзнавство – І місце, керівник Антонюк Т.Л.;

    4. Дубина Марина – фізика І місце, керівник Літвінчук Н.Б.;

    5. Кирилюк Микола – хімія ІІ місце, керівник Виноградська Л.В.;

    6. Секретар Іван – історичне краєзнавство, керівник Демчук Т.О.

    Переможці і призери мовно-літературних конкурсів:

    1. Куліш Марія, Галус Тетяна, Павлюк Христина – І місце;
    2. Кондратюк Ольга – ІІ місце;
    3. Сенько Мирослава – ІІІ місце.
    Категорія: Мої статті | Додав: sergey (30.12.2015)
    Переглядів: 134 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    ПОШУК ПО САЙТУ

    ГОДИННИК

    ПОГОДА

    ВИЗНАЧНІ ДАТИ
    Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

    РАДІО КУТОЧОК



    Copyright MyCorp © 2017
    Конструктор сайтів - uCoz