Вітаємо на сайті Грицівського ЗЗСО
І-ІІІ степенів
Понеділок, 22.01.2018, 07:06:01

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна | Каталог статей | Реєстрація | Вхід
МЕНЮ САЙТУ

КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Мої статті [178]
Бібліотека [22]

НАШІ КООРДИНАТИ
30455 Хмельницька область Шепетівський район смт.Гриців вул.Центральна,52 тел.(03840)3-42-46 e-mail:grytsiv_school@ukr.net

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
 • МОН України
 • ХОІППО
 • Районний відділ освіти
 • Обласні олімпіади
 • ВРЦОЯО
 • Ми у Щоденнику
 • Партнерство в навчанні
 • Сайт Педагогічна преса Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

  НАШЕ ОПИТУВАННЯ
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 138

  СТАТИСТИКА

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ФОРМА ВХОДУ

  Головна » Статті » Мої статті

  У категорії матеріалів: 178
  Показано матеріалів: 131-140
  Сторінки: « 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 18 »

  Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

  19-20 листопада 2015 року у стінах  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (історичний факультет) відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Філософська методологія в сучасній освіті (присвячена пам`яті Юришинця І.П.)». В роботі конференції брала участь вчитель історії і правознавства Грицівської ЗОШ І-ІІІст. Антонюк Т.Л. Відповідно до роботи  ІІІ секції конференції «Суспільно-політичні науки в рамках сучасної філософської методології» Тетяна Леонідівна представила доповідь на тему «Формування предметних правових компетентностей учнів під час вивчення правознавства». Тези доповіді будуть надруковані в збірнику матеріалів даної конференції.

  Мої статті | Переглядів: 174 | Додав: sergey | Дата: 25.11.2015 | Коментарі (0)

  Згідно з Указом Президента України № 872./2014 « Про День Гідності та Свободи», щорічно 21 листопада відзначатиметься День Гідності та Свободи.

  У нашій школі було розроблено і проведено ряд заходів щодо відзначення подій Революції гідності, яка відбулася не лише в політичному житті країни, а й «у нас самих, у нашій свідомості».

  Мої статті | Переглядів: 195 | Додав: Liv78 | Дата: 21.11.2015 | Коментарі (0)

       Учнівське самоврядування передбачає участь дітей в управлінні й керівництві справами  колективу.

      Самоврядування розвиває в учнів організаторські здібності, ініціативу, почуття відповідальності; є однією з головних умов розвитку самостійної гармонійної особистості.

     13-го  листопада відбувся конкурс самопрезентацій лідерів учнівського самоврядування.  

       Кожен конкурсант у довільній формі представляв себе, а компетентне журі , до складу якого ввійшли вчителі-наставники комісій координаційної ради Малишко І.В.,Фещук Є.І.. Сампір Б.В.,Матвійчук В.В., Кохановська В.В. та члени координаційної ради від 11-го  класу, оцінювало творчі здібності лідерів.

         Оцінювання  проводилося за такими критеріями:

  • оригінальність підходу;
  • яскравість та естетичність подання;
  • важливість та актуальність теми,

  а також особисті якості учасників конкурсу:

  - вміння приймати рішення;

  - висока виконавська дисципліна;

  - участь у шкільних і класних заходах.

      За підсумками журі, І-е місце виборола учениця 10-го  класу Дубина Вероніка, ІІ-е– учень 8А класу Макарчук Богдан, ІІІ-є – учениця 9Б класу Гринчук Ольга.

       Зичимо  творчого натхнення і успіхів  лідерам  в реалізації їхніх ідей, пропозицій щодо організації роботи шкільного самоврядування.

               

  Мої статті | Переглядів: 163 | Додав: sergey | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

  Упродовж 9-15 листопада в нашій школі, як і в Україні, в рамках оголошеного Генеральною асамблеєю ООН Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху 2011-2020рр. пройшов Всеукраїнський тиждень  безпеки дорожнього руху.

  Головною темою Тижня обрано безпеку дітей на дорозі. Усі заходи, які відбувалися , мали на меті привернути увагу суспільства до проблем дитячого травматизму на дорогах, а головне - смертності на дорогах .

  Під час проведення Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху у школі проведені заходиі заходи, спрямовані на попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Усі класні керівники провели тематичні години спілкування з учнями «Обов'язки пішохода» (5-6 кл.), «Основні правила поведінки учнів на вулиці, дорозі» (7-8 кл.), «Безпека на дорозі – безпека життя» (9-11 кл.) та бесіди із батьками. Вчитель основ здоров'я початкових класів Духович Г.П. провела з учнями рольові ігри: «Ми зразкові пішоходи» 3-ті класи та «Ми пасажири» 4-ті класи. Цікаво пройшла інформаційно - розважальна гра «Світлофор» з учнями 2-х класів та ігротека «Намалюй знаки» з першокласниками. Вчитель основ здоров'я середньої ланки Полєва О.І. провела урок дорожньої грамоти «Будь обережним на дорозі» для п'ятикласників та практичні заняття «Знай і виконуй правила дорожнього руху» із семикласниками. Педагог – організатор Матвійчук В.В. підготувала і познайомила учнів 6-х класів із презентацією «Правила безпечної поведінки на дорозі», а також діти розгадували кросворди та ребуси на тему дорожньої безпеки.. Під час відвідування виставки у шкільній бібліотеці «Безпека дорожнього руху – це життя!», бібліотекар Коханівська В.В. проводила для учнів ще й цікаву вікторину. Також протягом тижня діяла виставка малюнків «Правила дорожнього руху очима дітей», яку організувала керівник гуртка Фещук Є.І.

   Ці заходи дозволять зберегти життя дітей від травматизму на дорозі, адже світова практика безперечно доводить ефективність саме спільних зусиль як держави, так і громадськості, усіх учасників дорожнього руху у справі гарантування їх безпеки на дорозі. Для того, щоб на наших дорогах настав порядок, кожен учасник дорожнього руху повинен зробити свій внесок. Дотримання Правил дорожнього руху, розуміння засад безпечної поведінки і повага до них, культура на дорозі, взаємодопомога – головні  складові безпечної та комфортної участі в дорожньому русі. Ми переконані, що саме таким способом досягнемо підвищення правосвідомості кожного учасника дорожнього руху та його відповідального ставлення до безпечної поведінки на дорозі. Пам’ятайте – безпека на дорозі залежить від кожного з нас!

  Мої статті | Переглядів: 328 | Додав: sergey | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)

  9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора-Літописця, відзначає День української писемності та мови.

  Мої статті | Переглядів: 241 | Додав: Liv78 | Дата: 14.11.2015 | Коментарі (0)

  На базі Грицівської ЗОШ відбувся семінар вчителів англійської та німецької мови «Сучасні тенденції навчання іноземної мови у початковій школі», який провели методисти ХОІППО Мороз Т.В. та Луценко Л.П.

  Мої статті | Переглядів: 194 | Додав: Liv78 | Дата: 05.11.2015 | Коментарі (0)

            Протягом жовтня 2015 року в Україні проходив Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під єдиним гаслом: «Виховуємо громадянина - патріота України».

           В рамках місячника в нашій шкільній бібліотеці  були проведені заходи, спрямовані на посилення ролі шкільної бібліотеки у патріотичному вихованні підростаючого покоління та сприяння її інноваційному розвитку, а також на популяризацію дитячого читання.

         Бібліотекарем Кохановською В.В. було проведено ряд  цікавих    заходів.  Віра Василівна чітко спланувала проведення кожного тижня місячника, який проходив під певним девізом:

   Тиждень І-й   Тема:  «Книга – друг на все життя»  (відкриття  Всеукраїнського місячника  шкільних бібліотек)

  Тиждень ІІ-й Тема:  «Бібліотека – скарбниця знань» (екскурсії до бібліотек)

  Тиждень ІІІ-й  Тема:  « Нам жити й пам’ятати» (презентації, виховні заходи)      

  Тиждень ІV-й Тема:  «Скарби книжкової полиці» (бібліотечні уроки)

  Тиждень V-й  Тема:  «Конкурси, літературні вікторини, ігри»

          Під час місячника проведено ряд цікавих заходів, а саме:

  день відкритих дверей; тематичні виставки літератури до Дня українського козацтва «Козацькими стежками», до Дня захисника Вітчизни «Уклін земний захисникам Вітчизни», до Дня визволення України від нацистських загарбників «Завжди у пам’яті народній»; акція «Подаруй бібліотеці книгу!»   (згідно з якою бібліотеці подарували  13 книг: це учні 9-х класів, учні 2А класу  Духович Єгор,  Петрук Вікторія, а також була подарована книга  від всіх учнів цього ж класу);  фотоконкурс  «Твої герої, Україно».

          Цікавою формою проведення масових заходів є ті, у яких містяться елементи гри: літературні вікторини «Книголюб» (5Б клас), «Щоб героїв відгадати, треба казочки читати» (2А клас); бібліотечні уроки «Елементи книги» (3А клас); індивідуальна робота в читальному залі з учнями групи продовженого дня «Прочитай – відгадай!» (3Б, 2Б класи).

          Працювала і «книжкова лікарня»: члени гуртка  відремонтували 25 книг.

          На презентації  «Візитна картка  шкільної бібліотеки» учні дізналися про історію бібліотеки (8Б клас).

           Плідною є  щорічна співпраця шкільної бібліотеки з селищною. Для учнів школи були  організовані    екскурсії до сільської бібліотеки, завдяки яким школярі ознайомились із її бібліотечним фондом, побували в музеї   предметів побутового вжитку, а також  працівники бібліотеки провели з учнями розважальну гру «Відгадай-но!» (4Б клас); бліц-турнір «Комп’ютер чи книга?» (6Б клас).

          Згідно з рекомендаціями, цьогорічний Всеукраїнський місячник сприяв втіленню основних положень «Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді». В школі були проведені екскурсії  до куточка  бойової  слави  «Героям слава!» (2А клас, 5-ті класи);  виховні заходи до Дня захисника Вітчизни  «Захисник Вітчизни: хто він? Герої АТО» (3А, 11 клас) та «Дорогами війни» до Дня визволення України від нацистських загарбників (8А клас).

             Учні  з цікавістю розглядали книжки, журнали, різноманітні тематичні виставки, брали активну участь у масових заходах. Після бібліотечних занять, презентацій нових книжок, знайомства з бібліотекою учні охоче брали книжки додому та чекали на нові цікаві зустрічі. Після виконання усіх запланованих заходів відбулося закриття місячника та нагородження переможців Подяками, Грамотами та Дипломами.

           Проведені заходи  свідчать, що бібліотека сприяє національно-патріотичному  вихованню підростаючого покоління,  є центром інформаційної підтримки навчально-виховного процесу. Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-громадянин, патріот України.

                   

  (Більше фото -  Фотоальбоми)

  Мої статті | Переглядів: 276 | Додав: sergey | Дата: 30.10.2015 | Коментарі (0)

  З  19 по 23 жовтня 2015 року у нашій школі проводився , у якому були задіяні всі працівники школи.

        Впродовж Тижня виконано всі заплановані заходи.

        Проведено години спілкування у всіх класах, зокрема, 20.10.2015р. у 6-Б класі відбулася рольова гра «Я буду здоровим» (Колісевич М.П.), у 6-А класі – година спілкування «Коли сам вдома» (Волощук Н.А.), 9-Б класі – «Зробимо свій вибір» (Фещук Є.І.).

       

  Мої статті | Переглядів: 220 | Додав: Liv78 | Дата: 29.10.2015 | Коментарі (0)

                    До Дня визволення України від нацистських  загарбників 20-го жовтня бібліотекар Кохановська В.В. і класний керівник  Літвінчук Н.Б. провели з учнями 8-А класу читацьку конференцію «Дорогами війни», зокрема  детальніше розглядалося питання участі дітей у німецько-радянській війні (1941-1945). Школярі переглянули презентацію «Діти війни» з подальшим її обговоренням.

             Мета конференції –  формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого;  виховання громадянських почуттів; формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу людей старшого  та молодшого віку; формування інтересу до літератури про події Другої світової війни.

          Війна  забрала в дітей батьківську домівку,  материнську ласку, безхмарне дитинство і юність, а найголовніше – позбавила права жити. Не можна забути сповнені тугою їхні очі, опухлі від голоду животики, опущені в німому відчаї голівки і маленькі рученята, які міцно тримали свою єдину іграшку.

            Війна і діти –  несумісні поняття.  Нехай сьогоднішнім хлопчикам і дівчаткам  ніколи не доведеться перенести ті труднощі і незгоди,  які випали на долю «дітей німецько-радянської війни (1941-1945)».

  Мої статті | Переглядів: 221 | Додав: sergey | Дата: 29.10.2015 | Коментарі (0)

     Сьогодні, коли Україна веде боротьбу за збереження власної незалежності , ми частіше згадуємо ті події, які стали початком краху комуністичного режиму та відновлення незалежності у 1991 році.

  Мої статті | Переглядів: 183 | Додав: Liv78 | Дата: 20.10.2015 | Коментарі (0)

  ПОШУК ПО САЙТУ

  ГОДИННИК

  ПОГОДА

  ВИЗНАЧНІ ДАТИ
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  РАДІО КУТОЧОК  Copyright Грицівська ЗОШ І-ІІІ ступенів © 2018
  Конструктор сайтів - uCoz