Вітаємо на сайті Грицівського ЗЗСО
І-ІІІ ступенів
Субота, 21.07.2018, 11:01:47

Вітаю Вас Гість | RSS

Головна | Основні завдання бібліотеки | Реєстрація | Вхід
МЕНЮ САЙТУ

НАШІ КООРДИНАТИ
30455 Хмельницька область Шепетівський район смт.Гриців вул.Центральна,52 тел.(03840)3-42-46 e-mail:grytsiv_school@ukr.net

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
 • МОН України
 • ХОІППО
 • Районний відділ освіти
 • Обласні олімпіади
 • ВРЦОЯО
 • Ми у Щоденнику
 • Партнерство в навчанні

 • Сайт Педагогічна преса Сайт Міністерства освіти і науки молоді і спорту України

  НАШЕ ОПИТУВАННЯ
  Оцініть наш сайт
  Всього відповідей: 144

  СТАТИСТИКА

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  ФОРМА ВХОДУ

  ШКІЛЬНА БІБЛІОТЕКА РЕАЛІЗУЄ ТАКІ ЗАВДАННЯ:

   

   • Якнайповніше сприяти реалізації державної політики в галузі освіти.

   • Інформаційно забезпечити всі аспекти навчально-виховного процесу освітнього закладу в засвоєнні програмних та факультативних знань, самоосвіті школярів.

   • Виховання інформаційної культури учнів, постійного їх прагнення до пошуку інформації, свідомого,  осмисленого добору інформаційних джерел, формування навичок систематизації та особистісної оцінки інформації.

      • формувати вміння користуватися бібліотекою, її послугами, книгою, її довідковим апаратом; розвивати творчу думку, пізнавальні здібності та інтереси школярів, сприяти успішному засвоєнню ними навчальних програм.

   • Сприяння вихованню гармонійної, морально досконалої особистості, свідомої свого громадянського обов'язку, відкритої для інтелектуального, духовного і творчого розвитку.

   • Виховання свідомого, вдумливого, грамотного читача з високим рівнем бібліографічної культури.

   • Усебічне сприяння підвищенню фахової майстерності педагогів, озброєння їх знаннями сутності сучасних освітніх та виховних технологій; педагогізація батьківської громадськості шляхом популяризації педагогічної літератури та надання інформації про неї.

        • Виховувати  бережливе  ставлення  до  шкільних  підручників,  проводити разом  з 

        педагогами  роз’яснювальну  роботу  серед  учнів  та  батьків  про  їх  збереження,

        приймати  участь  у  щорічному Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек.

  • Створення комфортного бібліотечного середовища; реформування бібліотеки в таку, яка б включала як традиційні, так і сучасні носії інформації, мультимедійні технології тощо.

   

  ФУНКЦІЇ ШКІЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ

   Освітня:

   Озброєння школярів методами пізнання й аналізу теоретичних положень основ наук; навичками систематичної роботи з джерелами інформації.

  ♦ Формування в шкільній бібліотеці фонду літератури за основними галузями знань, який би якнайповніше задовольняв освітні потреби і запити школярів, забезпечував можливість їхньої ефективної індивідуальної освітньої та групової діяльності.

  ♦ Співпраця шкільного бібліотекаря з педагогічним колективом.

  ♦ Долучення шкільної бібліотеки до розв'язання навчальним закладом прямих функцій навчання.

   Соціальна:

  ♦ Допомогти учню у формуванні ціннісно-світоглядної орієнтації в час глибоких змін, що відбуваються в суспільстві; психологічної стійкості; уміння жити в гармонії з суспільством, природою, самим собою.

   Інтелектуальна:

  ♦ Формування інтелектуального потенціалу держави, творчої, гуманістично орієнтованої особистості, здатної реалізувати свої природні здібності й талант, вибудувати перспективу свого інтелектуального життя.

   Самоосвітня:

  ♦ Сприяти пізнавальній діяльності - цілеспрямованій, систематичній, керованій самим школярем роботі, необхідної для вдосконалення його освітнього та інтелектуального рівня; стимулювати цей процес; надавати консультації щодо організації самоосвітньої діяльності.

  ♦ Якнайповніше забезпечити потреби такого школяра в літературі, яка задовольняє його пізнавальні інтереси.

   Культурологічна:

  ♦ Поглиблення знань читачів-школярів з історії культури, культурного розвитку українського народу, нації, людства; виробляти вміння розуміти історію та культуру, традиції та цінності свого народу.

   Виховна:

  ♦ Патріотичне виховання, формування високого рівня правової культури та законослухняності учнівської молоді, прищеплення поваги до прав і свобод людини і громадянина, Конституції, державних символів.

  ♦ Моральне виховання, що передбачає прищеплення й розвиток моральних почуттів, наслідування кращих моральних зразків своєї родини, українського народу, загальнолюдських моральних цінностей.

  ♦ Трудове виховання, метою якого є формування творчої, працелюбної особистості, умілого господаря.

  ♦ Екологічне виховання, що передбачає формування високого рівня екологічної культури особистості, яка усвідомлює себе частиною природи і наділена почуттям відповідальності за неї  як  за національне багатство.

  ♦ Фізичне виховання, метою якого є утвердження здорового способу життя, повноцінного фізичного розвитку особистості.

   Інформаційна:

  ♦ Повноцінне інформаційне забезпечення навчально-виховного процесу; повноцінне методичне забезпечення навчально-виховного процесу; інформування батьківської громадськості; систематичне ознайомлення читачів з традиційними і нетрадиційними носіями Інформації; вивчення інформаційних потреб та запитів читачів, їх повноцінне задоволення, інформаційний сервіс шкільної бібліотеки.

   

   

  ПОШУК ПО САЙТУ

  КАЛЕНДАР
  «  Липень 2018  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
        1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031

  ПОГОДА

  ВИЗНАЧНІ ДАТИ
  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  РАДІО КУТОЧОК  Copyright Грицівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів © 2018
  Конструктор сайтів - uCoz